پـیام های تجاری در این وبسایت

سرخط  تازه ترین خبر ها از افغانستان و جهان

فهرست

 

 

 

:نگرانی های ما در رابطه به اوضاع کویته اینک از این ناحیه ها منشا می گیرد

1.   بعضی احزاب ها بر رییس جمهور فشار آورده اند، که باید گورنر راج از بلوچستان برداشته شود. در صورت برداشته شدن گورنر راج، که احتمال برداشته شدن آن نیز زیاد میرود، در آن صورت امنیت نسبی به وجود آمده ازبین رفته و فاجعه ها با شدت بیشتر تکرار خواهد شد.

2.   عده ای از افراطیون نامی زندانی به زندان داخل شهر آورده شده اند، که این به معنی اشاره به طرف یک بی نظمی جدی بعدی است، زیرا با قدرتی که افراطیون زندانی دارند، بر آنها از طرف زندانبان ها کدام قیوداتی نیست، لهذا آنها به دستور از داخل زندان توسط موبایل و یا هم افراد شان می توانند زندگی را بر ساکنان شهر کویته تلخ کنند.

3.   وزیر داخله پاکستان پیش بینی کرده است، که در اول ماه فبروری یک بی نظمی و خشونت جدی در کراچی توسط افراطیون راه اندازی می شود، تا جلو انتخابات گرفته شود، لهذا در آن صورت فاجعه کراچی همچون سابق دامنه اش به کویته رسیده و ساکنان کویته را متضرر خواهد ساخت.

4.   از طرف دیگر در عین حضور عده ای کثیری از نیروهای انتظامی (پولیس و ایف سی) بعد از نفاذ گورنر راج در کویته، امروز 29/1/2013 میلادی، باز هم یک تن از جوانان هزاره که پولیس بود، در حین ایفای وظیفه توسط تروریستان در ارباب کریم خان رود با یکی از همکارانش به شهادت رسید.

دعا می کنم خدا کند، نگرانی های ما بیجا باشد و مردم ما منبعد در آرامش بسر ببرند.

 

عناوین خبر ها و مقالات از دنیای سیاست

 

صفحه نخست

سفارت و کنسول  

اطـلاعــیه  

سـیاسـت  

مـقـالات  

عـلمی و فـرهـنگی  

عکس و ويديـو  

خـدمات تـلـفـن ارزان  

پیام های تـجاری شـما  

آرشـیو مـطالب  

ارسال مـطالب  

تـذکـر استفاده از سـايت  

در باره مـا  

ارتـباط با مـا  

پيــوند هـا